


Вбудований світильник Feron CD2540 під лампу з підсвіткою прозорий
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вбудований світильник зі світлодіодним підсвічуванням(LED стрічка в основі). Таким чином він оснащений двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16, та світлодіодною підсвіткою по периметру світильника. Лампу та світлодіоди підсвітки можна підключати окремо та використовувати як різни типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без вмикання лампи. Рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами та з дистанційними вимикачами Feron.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудований розмір | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет корпуса | Прозрачный |
| Комплектация | Без лампи |
| Количество в упаковке | 50 |
| Количество патронов | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Напряжение | 230 В |
| Патрон | G5.3 |
| Размер | 100*55 мм |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип джерела світла | Під лампу |
| Тип лампы | MR16 |
| Тип светильника | Вбудований |
- Цена: 373 ₴
