


Вбудований світильник Feron 8150-2 під лампу сірий срібло
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вбудований світильник Feron 8150-2 сірий срібло
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудований розмір | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет корпуса | Срібло |
| Комплектация | Без лампи |
| Количество в упаковке | 50 |
| Количество патронов | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Напряжение | 12 В |
| Патрон | G5.3 |
| Размер | 95*23 мм |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип джерела світла | Під лампу |
| Тип лампы | MR16 |
| Тип светильника | Вбудований |
- Цена: 125 ₴
